Zaufane usługi brukarskie

Wielkopowierzchniowe układanie kostki brukowej to nasza specjalność

Od ponad 8 lat firmy z województwa mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego polegają na firmie Mekral w pełnym zakresie rozwiązań obejmującym układanie i naprawę nawierzchni betonowych, żwirowych i wyłożonych kostką. Z dumą współpracujemy z firmami różnej wielkości, aby znaleźć najlepsze rozwiązania obejmujące układanie nawierzchni, spełniające ich potrzeby.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz nieruchomością komercyjną, doświadczony wykonawca robót ziemnych jest niezbędny do maksymalnego wykorzystania posiadanych przez Ciebie zasobów biznesowych. Nasi specjaliści zajmują się wstępnym oczyszczaniem terenu, wykopami i nasypami na Twojej nieruchomości, aby przygotować ją na nowe instalacje, takie jak chodniki, patio czy nowy parking. Jakie konkretne usługi świadczą nasi eksperci? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Własna kopalnia jest kluczem do stałych dostaw materiałów budowlanych

Usługi brukarskie dla projektów komercyjnych są często wybierane na podstawie ceny, ale uważamy, że powinieneś wziąć pod uwagę długoterminową wartość prawidłowego wykonania pracy już za pierwszym razem. Istniejąca nawierzchnia może mieć problemy strukturalne, jeśli miejsce nigdy nie zostało odpowiednio przygotowane. Czasem całkowite wykopanie i ponowne wykonanie nawierzchni może przynieść większe korzyści niż drobne naprawy. Firma brukarska, którą wybierzesz do współpracy musi wziąć pod uwagę warunki podłoża podczas układania nawierzchni, a właściwy drenaż ma kluczowe znaczenie dla trwałości efektów.

Prowadzimy również działalność jako dostawca szerokiej gamy ciężkich materiałów budowlanych, przede wszystkim kruszyw, takich jak kamień, piach, żwir dla branży budowlanej i innych sektorów biznesu.

Nasza kopalnia ma potencjał, aby zapewnić rynkowi kruszywa budowlane przez dziesięciolecia bez uszczerbku dla środowiska. Szczycimy się wydobyciem wysokiej jakości piasku płukanego 0-2 mm do zastosowania w formie wylewki mixokretem i posadzek oraz pospółki.

Drenaże, odprowadzanie wody z rynien

Istniejąca nawierzchnia może mieć problemy strukturalne, jeśli miejsce nigdy nie zostało odpowiednio przygotowane. Czasem całkowite wykopanie i ponowne wykonanie nawierzchni może przynieść większe korzyści niż drobne naprawy. Firma brukarska, którą wybierzesz do współpracy musi wziąć pod uwagę warunki podłoża podczas układania nawierzchni, a właściwy drenaż ma kluczowe znaczenie dla trwałości efektów.

Niewłaściwe nachylenie może również spowodować przepływ wody w niepożądanych kierunkach, uszkodzić pojazdy poprzez skierowanie ich na strome kąty natarcia i ograniczyć widoczność. Jeśli Twój parking jest nadmiernie nierówny lub stromy, wykopy i nasypy mogą go wyrównać.

Nawierzchnia miejska

dla szkół, parkingów gminnych, drógi innych obiektów miejskich

Komercyjne nawierzchnie z kostki

dla prywatnych firm, ośrodków, centrówhandlowych i nie tylko

Tereny mieszkalne

podjazdy i place z kostki, żwiru, betonu oraznaprawa zniszczonych nawierzchni

Staramy się tworzyć najlepsze tereny na wspólnych przestrzeniach

WYCEŃ PROJEKT

Współpracujemy z gminami i prywatnymi właścicielami nieruchomości, aby poprawić atrakcyjność deptaków, chodników, krawężników i funkcjonalność wszelkiego rodzaju miejsc dzięki naszym usługom w zakresie układania nawierzchni z kostki, żwiru, betonu i innych prac ziemnych. Od wykopów po ułożenie nawierzchni, możemy obsłużyć każdy rozmiar projektu. Jeśli nie masz pewności, co należy zrobić, możemy zaoferować przemyślane porady i zalecenia oparte na latach spędzonych w branży budownictwa drogowego.

Zaoszczędź pieniądze stawiając na fachowców

Jako jedna z najbardziej renomowanych firm brukarskich w okolicach Siedlec i Łukowa, staramy się utrzymywać bardzo wysokie standardy. Korzyści płynące z wyboru firmy Mekral do następnego projektu nawierzchni obejmują:

  • Lata doświadczenia, dzięki czemu otrzymujesz odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb i budżetu
  • Najwyższej klasy sprzęt, który wykonuje pracę skutecznie i poprawnie
  • Profesjonalny personel pełen szacunku i kompetencji
  • Pełen zestaw możliwości związanych z wykopami i betonowaniem
  • Wiele rodzajów projektów brukarskich
  • Będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć niedrogie rozwiązanie, które pasuje do Twojego budżetu, z bezpłatną wyceną.

Odśnieżanie dróg gminnych i powiatowych obiektów przemysłowych

MEKRAL oferuje kompleksowe usługi w zakresie odśnieżania i usuwania lodu, które są wykonwyane przez niezawodny i doświadczony zespół, który jest zawsze przygotowany na wypadek burzy śnieżnej dowolnej wielkości.

Niezależnie od wielkości dróg lub nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić społeczeństwu maksymalną wydajność i bardzo poważnie podchodzimy do jego potrzeb w zakresie bezpieczeństwa.

Nasz personel ma wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę i zasoby potrzebne, aby stawić czoła nawet najcięższym śnieżycom, zapewniając komfortowe warunki podróżowania.

Usługi transportowe z wywrotem materiałów sypkich

Bezpieczeństwo transportu i dotrzymanie terminów dostaw to priorytety wszystkich naszych transportów. Interakcja pomiędzy załadunkiem i transportem jest czynnikiem decydującym o zapewnieniu ciągłej najwyższej wydajności. Gwarantujemy Państwu sprawny ruch na budowie dzięki nowoczesnej flocie pojazdów i kompetentnie przeszkolonym pracownikom. Naszymi obecnymi klientami są firmy z branży budownictwa drogowego i materiałów budowlanych.

Transport materiałów sypkich wykonujemy naczepami i samochodami przegubowymi. Jeżeli warunki lokalne na to pozwalają, dostarczamy materiały nowe oraz wywozimy zużyte przyczepami i samochodami przegubowymi. Duża ładowność i ścisła organizacja generują znaczne oszczędności.