Nasze realizacje

Remont ulicy Monte Cassino w Siedlcach

W 2022 roku jako podwykonawca wykonaliśmy chodniki po obu stronach ulicy Monte Cassino w Siedlcach. Wytyczone zostały także zatoczki autobusowe. Koszt całej inwestycji związanej z remontem ulicy to ponad 3 miliony złotych, w tym ponad 2 miliony pokryły dotacje rządowe.

Prace remontowe rozpoczęliśmy w pierwszym etapie od wykonania chodników na odcinku od ronda Ojca Pio do ulicy Kaszubskiej, następnie w kolejnym etapie do ulicy Garwolińskiej.

Dodatkowo wykonane zostały ścieżki rowerowe w technologii asfaltowej, aby umożliwić rowerzystom lepsze użytkowanie i większy komfort jazdy. W końcowym etapie wykonane zostały latarnie oświetleniowe w technologii LED oraz przebudowa nawierzchni na obu tych odcinkach.

Nasze referencje

Zobacz, co zrobiliśmy w ostatnich latach.

Przedstawiamy referencje od naszych klientów i współpracowników.

Nasz szeroki zakres umiejętności i wiedzy oznacza, że niewiele jest prac, które są zbyt trudne do podjęcia.

Jesteśmy ekspertami w układaniu żwiru w prawidłowy i właściwy sposób, ponieważ nie jest to tak łatwe, jak się wydaje. Wiele osób uważa, że wystarczy rzucić trochę żwiru na grunt. Ale wiemy, co robimy i możemy zaoferować Ci usługi montażu wielowarstwowych podjazdów szutrowych, które zaspokoją Twoje potrzeby przez wiele lat. W przyszłości nie pożałujesz, że pozwoliłeś nam wykonać tę pracę, gdy Twój żwirowy podjazd będzie się dobrze trzymał.