Kompleksowe podejście i zgrany zespół

Branża budowlana rozwija się dynamicznie i warto wybrać firmę, która zna się na budownictwie oraz doskonali się w każdym aspekcie.

MEKRAL od 8 lat prężnie działa w branży brukarskiej i robót ziemnych. Od niedawna zajmuje się także wydobywaniem i sprzedażą kruszyw z własnej kopalni surowców mineralnych znajdującej się w Nowych Okninach w województwie mazowieckim.

Wizytówką przedsiębiorstwa jest wieloletnie doświadczenie pracowników składające się z umiejętności posługiwania się profesjonalnym sprzętem budowlanym oraz wiedzy na temat wszelkich prac ziemnych. Nasze realizacje prezentują wysoką jakość i precyzję, dzięki czemu utrzymujemy stabilną i silną pozycję na lokalnym rynku budowlanym. Wyróżniamy się zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, rzetelnymi usługami oraz nowymi rozwiązaniami projektowymi i technologicznymi. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie naszej działalności oraz pomocą w doborze rozwiązań zoptymalizowanych pod względem kosztowym.

Własna kopalnia, flota i sprzęt to podstawa, która pozwala nam skutecznie spełniać Twoje wymagania.

Nasze zaplecze sprzętowe składa się z profesjonalnych maszyn budowniczych renomowanych marek: koparko-ładowarek, koparek kołowych, kompresorów, ładowarek oraz lekkiego sprzętu budowlanego, jak maszyny tnące, urządzenia kłujące, zagęszczarki, ubijaki, urządzenia do betonowania. Dysponujemy także własną flotą samochodów transportowych, busów oraz ciągnikami siodłowymi z naczepą.

Przy realizacji prac zapewniamy także wszystkie niezbędne ogrodzenia, rusztowania, podesty, zabezpieczenia dróg, agregaty, oświetlenie oraz inne elementy zapewniające kompleksowe wykonanie powierzonego zlecenia.

8 lat doświadczenia w branży budowalnej i robót ziemnych

Satysfakcja Inwestora jest dla nas kluczowa, więc od początku stawiamy na wzajemne zaufanie i aktywnie uczestniczymy w procesie inwestycyjnym od momentu wyceny aż do podpisania protokołu powykonawczego. Jako doświadczeni eksperci możemy obiecać, że efekt końcowy oraz współpraca z nami spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Umów się na bezpłatną wycenę swojego projektu. Po otrzymaniu przedmiaru rozpoczniemy wycenę, w której uwzględniona będzie ilość potrzebnego materiału, skala prac, zakres robót oraz przedstawimy terminy wykonania usług.

Masz projekt do zrealizowania?

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Napisz lub zadzwoń i opisz nam, czego potrzebujesz. Zaproponujemy Ci dogodną ofertę. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy? Skontaktuj się z nami!

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Opinie naszych klientów

Nasze biuro mieści się w województwie mazowieckim, w miejscowości Nowe Okniny na trasie Siedlce - Łuków. Oferujemy usługi w dowolnym miejscu w promieniu 100 km na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego.

Nie musisz się martwić, że nas przegapisz, bo nasze godziny otwarcia są elastyczne, tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom.